Logo Gmina Kołaczyce

News

News zdjęcie id 150

Do kiosku po pracę!

28.10.2015

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kołaczyce, na stronie internetowej gminy, w zakładkach po prawej stronie, uruchomiona została aplikacja o nazwie „KIOSK Z PRACĄ”.

 

„Kioski z pracą” to projekt firmy Loyd S.A., która we współpracy z władzami samorządowymi uruchomiła blisko 70 takich stanowisk na południu Polski.

            „Kioski z pracą” to specjalnie przygotowany przez Loyd S.A. program instalowany na ogólnodostępnych miejskich urządzeniach informacyjnych. Dzięki „Kioskom z pracą” osoby szukające zatrudnienia będą mogły zapoznać się z aktywnymi ofertami pracy z regionu, z Polski oraz z zagranicy.
Obsługa oprogramowania jest bardzo prosta i intuicyjna, nie sprawi kłopotów osobom nieznającym specyfiki pracy z komputerem.

 

W „Kiosku z pracą” przedstawione są oferty pracy z okolicy i nie tylko. Jeżeli któraś z nich wyda się Państwu interesująca, możemy się do niej zgłosić, pozostawiając swój numer telefonu. Wówczas skontaktuje się z Państwem konsultant do spraw zatrudnienia, który przeprowadzi krótką, niestresującą wstępną rozmowę rekrutacyjną i zapisze kandydata w bazie. W momencie, gdy w systemie pojawi się odpowiednia dla kandydata oferta, przedstawiciel Polskiego HR ponowi kontakt i zaprosi do udziału w dalszej rekrutacji.

 

Dotychczas „Kioski z pracą” powstały na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego, podkarpackiego i małopolskiego, m. in. w Krasnystawie, Andrychowie, Sanoku czy Rymanowie.

 

„W interesie każdego samorządu powinna leżeć jak największa aktywizacja zawodowa jego mieszkańców, a projekt „Kiosków z pracą” to znacznie ułatwia. Należy zauważyć, że dzięki tej inicjatywie zwiększamy zasięg i dostępność ofert pracy. 
„Kioski z pracą” to proste, przyjazne urządzenia, które realnie pomagają znaleźć pracę. Zachęcam wszystkich mieszkańców do zapoznania się nimi. Mam nadzieję, że ten efekt naszej współpracy wpłynie pozytywnie na naszą społeczność i że wiele osób znajdzie zatrudnienie”
- mówi burmistrz Kołaczyc Pani Małgorzata Salacha.

Aplikacja „KIOSK Z PRACĄ” została uruchomiona w Gminie Kołaczyce na :
- komputerze w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kołaczycach,
- komputerze w Wiosce Internetowej w Klubie Młodzieżowym w Sieklówce,
- komputerze w Klubie Młodzieżowym w Kołaczycach,
- można logować się poprzez stronę Gminy Kołaczyce klikając w okienko „KIOSK Z PRACĄ”.

Burmistrz gminy zaprasza

Stanisław Żygłowicz

Przyjęcia interesantów:
Poniedziałek 800 - 1400
W pozostałe dni w miarę wolnego czasu

Urząd Miejski w Kołaczycach

ul. Rynek 1
38-213 Kołaczyce
tel.:13 44 602 21
tel.:13 44 602 49
tel.:13 44 602 94
fax: 13 44 602 58
e-mail: sekretariat@kolaczyce.itl.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.